Competitions Results 2023

Bear Rescue


1. Robot 127 #127 Medvěd (team Sokolská basement 69, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Brno, Czech Republic)


Bear Rescue KIT


1. Robot 93 #93 koska3 (team kosiska, Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, Náchod, Czech Republic)
2. Robot 88 #88 Falcon70 (team Falcon70, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, Brno, Czech Republic)
3. Robot 92 #92 koska2 (team kosiska, Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451, Náchod, Czech Republic)


Ketchup House KIT


1. Robot 74 #74 HOŘČICE3 (team Robotárna 3, Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace, Brno, Czech Republic)
2. Robot 69 #69 G-mates (team G-mates, TESEK C LIMASSOL, Limassol, Cyprus)


Ketchup House


1. Robot 94 #94 Sokoban (team RECYKLON, RECYKLON, Praha, Czech Republic)
2. Robot 111 #111 Robiq (team RECYKLON, RECYKLON, Praha, Czech Republic)


Free Style


Visitors’ Pick Robot 64 #64 Robotárna automat (team Robotárna 1, Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace, Brno, Czech Republic)
Jury Award Robot 115 #115 ChessSence (team ChessSence, Gymnázium Polička, Polička, Czech Republic)
Jury Award Robot 139 #139 OT (team OT, Praha 10 – Záběhlice, Czech Republic)


Toy Cleanup


1. Robot 45 #45 Kaktus3B (team Sokolská0, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Brno, Czech Republic)
2. Robot 87 #87 Apolo11 (team Falcon12, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, Brno, Czech Republic)


Toy Cleanup Beginner


1. Robot 85 #85 MadMax (team MadMax, Cybernet Athienou, Athienou, Cyprus)
2. Robot 122 #122 Medvědice (team Sokolská3, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Brno, Czech Republic)
3. Robot 56 #56 Cubies (team Cubies, Epiteugma, Nicosia, Cyprus)


Roadside Assistance


1. Robot 96 #96 Rehu (team RECYKLON, RECYKLON, Praha, Czech Republic)
2. Robot 120 #120 Medvědice (team Sokolská3, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Brno, Czech Republic)
3. Robot 82 #82 Robotka7 (team Falcon11, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, Brno, Czech Republic)


Puck Collect


1. Robot 48 #48 Myšuna (team Myšuny, DDM Praha 4 – Hobby centrum 4, Praha, Czech Republic)


Puck Collect KIT


1. Robot 49 #49 Hobbytobot (team Hobbytobot, DDM Praha 4 – Hobby centrum 4 , Praha, Czech Republic)
2. Robot 11 #11 JáJa_Netrefa (team Quantum Limes, Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc-Hejčín, Czech Republic)


Roadside Assistance Beginner


1. Robot 59 #59 TechBoys (team TechBoys, Epiteugma, Nicosia, Cyprus)
2. Robot 57 #57 RTG (team RTG, Epiteugma, Nicosia, Cyprus)
3. Robot 86 #86 Roboruka2 (team Sokolici, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, Brno, Czech Republic)


Line Follower


1. Robot 68 #68 Toffi (team KRA, radioklub Písek, Písek, Czech Republic)
2. Robot 66 #66 Kapr (team KRA, radioklub Písek, Písek, Czech Republic)


Line Follower KIT


1. Robot 140 #140 Robůtek (team Kubík, Gymnázium Jihlava, Třešť, Czech Republic)


Mini Sumo


1. Robot 109 #109 Chrząszcz brzmiący w trzcinie (team Gitowcy, ZST Rybnik, Rybnik, Poland)
2. Robot 142 #142 Vždycky Most (team R.U.R., Mozaika, Myšlín, Czech Republic)
3. Robot 141 #141 ALI G (team R.U.R., Mozaika, Myšlín, Czech Republic)